Kirkira Creative Commons License 2013.10.11 0 0 1345

Én is melepődtem a 16 öltésen! nekem mikor februárban volt a síbalesetem, az orvosok azonnal a sportkórházat vagy Székesfehérvárt ajánlották. Mondta a térdsebész, hogy ő csak ezt a régi technikát alkalmazza, amit nem ajánl, menjek inkább Pestre vagy Fehérvárra. Én nagyon sokáig nem tudtam eldönteni, hogy vállaljam-e a szalagpótlást. Április óta gyógytornázom, most már tökéletes a nyújtásom, a hajlításom is majdnem 100% -os a gyógytornászom mérései szerint. A sérülés után elvesztett combizomzatomat is teljesen sikerült visszaépítenem. 

Először Székesfehérvárra mentem, de mivel ott szerintem elviselhetetlen a tömeg, hat és fél órát vártam mindkétszer az orvosra, aki megítélésem szerint túlterhelt, Pest mellett döntöttem. 

A baleset óta olvasom  a fórumot, különösen Loriana bejegyzései keltették fel a figyelmem. Végül az ő orvosa mellett döntöttem, remélem, hogy nem is fogok csalódni. Három hét múlva fog operálni.

Most ezerrel készülök a műtétre, járok intenzíven gyógytornára és lélekben készülök az operáció utáni újrakezdésre. 

Mihamarabbi gyógyulást neked! 

 

Előzmény: Judeee (1343)