Törölt nick Creative Commons License 2013.10.10 0 0 1228

Erről a fórumról szereztem ennek a faszinak a nevét :

 

http://filosz.hu/konyvreszletek/hogyan-tortent-maharadzs-megvalositasa/

 

 

Ez a féle irányzat számomra úgy tűnik , mintha a szellemi leépüléssel lenne kapcsolatban.

Minél jobban leépülök szellemileg annál jobb.Gyakorlatilag akkor bármelyik állat meg van világosodva , a pondrók is.

 

Aki ezt a dumát beveszi tényleg nagyon kész van.

 

A faszi qannyit rágta a bagót , hogy tüdőrákos lett , leépült szellemileg - az európaiak meg amerikaiak - gondolom , akik teljesen megreccsentek - a fószerhoz jártak okosságért.

 

Gangaji , Babaji meg efféle agylövések és ha nem hallottam volna ezeket el se hinném.

Ezekne se füle se farka.  Akinek nincs elméje az tök hülye - ergo szellemi fogyatékos.

 

Szerintem a keletiek egy az egyben átb@sszák a nyugatiakat.

 

Mi a tudomány és a modern gondolkodás által jólétet teremtettünk magunknak - és olyanokhoz járunk okosságért , akik még kőkori szinten élnek a mocsokban - a sok sz@rról nem is beszélve , amit a gyerekekkel művelnek ázsiában.

 

Ilyen nincs , egyszerüen örjöngök az ilyesféle f@szságoktól.!

 

Ezt tényleg van aki bekajálja.Leülni és csöndben lenni minden hülye képes - ezért nem kell indiába szaladni.Én azt látom , hogy ezek a keleti csövesek kinnyukba hete-hatat összehordanak , nyugaton a lelki nyomoroncok meg bekajálják.