panabubus Creative Commons License 2013.10.02 0 0 127521

Hát, akkor kösz' mindkettőtöknek. Egyik verzió se olyan hatalmas öröm :(

 

Földelés (?) nem lehet, mert kezdettől egy aljzatban, változatlanul van a gép bedugva. Ha táp, hát az a legnagyobb "öröm" :(


VGA? Ez se hangzik túl jól, mert akkor azt meg szerezni kell, "sima" PCI-s kártya nem tudom, létezik-e még egyáltalán?

Szar kábel nem lehet, mert akkor a laptoppal is ugyanezt művelné. :S

 

Az alaplap, Everest-ből copyzva:

 

Alaplap azonosítója                               12/22/2003-i865GV-6A79WG00C-00
Alaplap neve                                          Gigabyte GA-8I865GVMK


Alaplap fizikai információk:
      CPU foglalatok                                    1 Socket 478
      Bővítőhelyek                                       3 PCI    (ebből kettő foglalt, bennük egy SB hangkártya+egy firevire)
      RAM foglalatok                                    4 DDR DIMM
      Integrált eszközök                               Audio, Video, LAN
      Fizikai formátum                                  Micro ATX
      Alaplap mérete                                    240 mm x 240 mm
      Alaplapi lapkakészlet                            i865GV
      Egyebek                                               EasyTune 4

 

 

Grafikus processzor tulajdonságai: Videokártya Intel 82865GV Graphics Controller [A-2] GPU kódneve Springdale-G (Integrated 8086 / 2572, Rev 02) GPU órajele 266 MHz

 

 

Kérdés, melyiket "szeressem" egy cserét nézve?  Ami a legnagyobb gond: a Ghost-al szerintem csak ugyan ilyenre lehet visszatenni a progikat, ha jól tudom.

 

Aztán: a tápra hajazhat még az is, hogy a klasszikus USB-gondok elő-előjönnek, fotók másolásakor, külső vinyónál, stb. Ha jól tudom, az is csinál gondot egy öreg tápnál. (pl. hol a "déli hid" portján látja az olvasót, hol a hátul lévőkön, stb. )