GPS Creative Commons License 2013.09.26 0 0 2376

 

Most próbálgatom a netes Smart dolgokat - kábelről is, wi-firől is. Működik mindkettő.

 

Hááát, mit mondjak: kb. egy gyenge mobilnet feelingje van a dolognak - pedig tőlem 40/20 Mbit -et kap UTP-n.

 

A youtube működik ugyan, bár ég és föld különbség van amit a Sams. app-ból játszik le - és aközött, amit browserből kérek le én, mint egy PC-n.

Amit ő ajánl (az appoknál), pl. Shakira waka-waka (futballos) klippje - hát az tökéletes. Amit már browserből hívok le - szintén HD, úgynevezett "official video"-kat - hát azok már nem annyira pengék minőségileg.

 

Mondanom sem kell, hogy a browserhez sem tudok hozzájutni a normál távirányítóból - csak a touchpados távkütyü virtuális (képernyő) távirányítóján van Browser gomb.

 

Még szerencse, hogy ezen megy bármelyik noname, kutyaütő, USB-kábeles billentyűzet is - így ki tudtam próbálni a browserét - de nem volt nagy élmény.

 

Mai eszemmel, részemről 2 ezer Ft felárat sem fizetnék most már ezért az egész netes-bohóckodásért a TV-ben.

 

(még szerencse, hogy viszonylag nem vettem drágán a cuccot - brutto 124.900 Ft volt - 2 év garanciával, összesen.

 

Láttam szalonban, hogy ugyanakkor (!) 185-öt is elkértek egy ilyenért (ez kb. a samsung ajánlott ár is) - hát azért elég szomorú lennék most, ha annyit fizettem volna érte.

.

Előzmény: nicko (2375)