_V8_ Creative Commons License 2013.09.25 0 0 44052

Rendszámosra gondoltam és akkor már hobbi biztosítás. Csak a 4 lityósra sok az átírás. :-D A yardok ne nagyon büntetgessenek már a rendszám miatt ha netán összefutok velük azon a pár méteren míg kijutok a dűlőre :-D Teljesen hobbi szinten szeretném. Először nekem elég lenne egy full alap csirke is :-D Aztán ahogy a pénztárca engedi mehetne a felszerelés bővítése. Tudom h üzemórára kell számolni a fogyasztást, de az engem nem izgat, mert ez egy ilyen sport. Ezt fel kell fogni aki ezen rágódik ne is gondolkozzon még csak hasonlón sem. Próbáltam olvasgatni ezzel kapcsolatban de sokmindent nem találtam. Tisztában vagyok vele, hogy nem olcsó meg mindennek megvannak a nehézségei és vanak alapvető dolgok amik nem ártanak ha vannak. De 100%-ig öncélu hobbi terepezgetésre túrázásra kellene és nem durva mászásokra. Első évben úgy is csak a környék erdeiben a földutakon menne a mászkálás meg esetleg az autó és a magam képeségeinek a próbálgatása de csak finoman. Aztán ahogy fejlődnék az autóval együtt úgy lehetne komolyabbra alakítani. :-D

Előzmény: zoliee81 (44051)