Pacsker12 Creative Commons License 2013.09.17 0 0 15316

Láttam, hogy már írtál erről itt, de én nem éreztem úgy hogy ettől lenne a sömör, hiszen amióta az eszemet tudom, mindig is imádtam a tejtermékeket, így tucatszámra ettem mindenfajtáját. Már kezdem megszokni azt, hogy tejföllel és tejszínennel nem ízesíthetem a kajákat és a kávémat is pl kókusztejjel iszom. Így még jobban ízlik a kávé, mint előtte. :) Meg neten láttam, hogy reszelékből vagy kókuszdióból is készíthető házilag, így az ára sem olyan vészes. Ami amúgy nehéz még nekem, az az, hogy ha elmegyek valahova hosszabb időre (mondjuk barátnőmmel találkozok), akkor nem tudok megenni akármit, amit szeretnék, mert nem tudhatom mi van benne. Ehhez még hozzá kell szoknom... Ha meg igazad van és esetleg a gluténra is allergiás vagyok, akkor szívesen vennék tőled tippeket, hogy mit hogyan készítsek el, de nagyon remélem hogy nem így lesz, mert az már sok(k) lenne. De majd pár hét múlva kiderül miket nem ehetek, mert addigra lesz kész az étel-allergiatesztem.

Már csak azt remélem, hogy a sok lemondás megéri és kipusztul bennem a sömör. :)

Szép napot!

Előzmény: babboo (15314)