gajda20 Creative Commons License 2013.09.12 0 0 15298

Sziasztok!

Egy kicsit régen jártam már itt... Ami azóta történt velem:
Tömnek neotigason kapszulával, már 4 hónapja, és SEMMIT nem használt(csak az elején használt egy kicsit)! Kivették a mandulámat, ez k@rvára fájt, de ez sem használt. :( A doktornő nem hajlandó felírni nekem a diprophos injekcíót, sem a háziorvos, pedig majdnem mindig mondom nekik, amikor megyek hozzájuk kenceficékért, meg hasonlók... Egyszer írta itt valaki hogy majdnem 10 évig volt tünetmentes 5db diprophos(?) injekciótól , és már kb. fél éve próbálom felíratni, de nem írják fel. :( A vigantol olajos kencefice( D3 VITAMIN) sem használt sajnos. Úgy érzem már, hogy nekem semmi nem használ a szteroidon kívül, de már vékony sok helyen a kencétől a bőröm, a hatalmas, fájdalmas"pattanásokról" nem is beszélve, amik előjönnek ha szteroidos kencét használok, és nagyon gyakran van úgy hogy hegek maradnak a pattanások után, amik életem végéig nem fognak eltűnni (a bőrgyógyász mondta). Ezért nem szeretek szteroidos kencét használni. Most is mint általában, nagyon durva pedig a bőröm (L4004), néha fájni is szokott. Szinte alig élek, nem nagyon merek járni sehova sem... :(
Sikerült már azóta valakinek találni valami csodaszert, ami tényleg használt? Én már bármit beszednék, csak lennék végre tünetmentes, már elfelejtettem hogy milyen az érzés, amikor nincsenek rajtam ezek a dögök.