Dydand Creative Commons License 2013.09.05 0 0 44976

Nem tudom honnan vetted a "magas lovat" vagy a "flegmát, kioktatót", egyszerű kérdéseket tettem fel ;) Ha nem Te foglaltad a szállás attól még Te vagy a szenvedő alany, nem? ;)  (ebben az esetben gratulálnék a foglalónak a helyeben, főleg ha a munkádhoz kell a net, de az adott szálló értékeléseiben az is ott van a negatív kritikák között - mondjuk cirill betűs, de azért egy google fordítóval lehet értelmezni). A booking.com pont ezért jó, rengeteg visszajelzést lehet olvasni, és így kevésbé érhet meglepetés. Bár sok olyan ember van (itt is olvastam többet), hogy lefoglalja a szállását és utána kérdezni, hogy a többiek szerint milyen.

 

Én is szeretem a meglepetéseket és a felfedezést, de azért jó tudni azt is mik vannak a környéken pont azért, mert lehet rossz az idő, unja magát az ember, esetleg egy kihagyhatatlan te4rmészeti kincs vagy kulturális dolog van a környéken, ami mellett én nem szívesen megyek el, de csak akkor, ha tudok is róa, hogy ott van.

 

Ravda valóban olcsóbb, mint a napospart, a központjában pl elég jó éttermek és bisztók vannak normál áron.

Előzmény: Jocileon (44975)