Heartace Creative Commons License 2013.08.30 0 0 88817

A keverőst azt megtudom csinálni, sőt úgymond félig meg is van,mert maga a keverő lapát és a tengely , ami szétszedhető már megvan, ezt láttam Tőled és már a sisakba is forrasztottam egy merevítőt és csak a tengely tartója hiányzik. Nem feltétlen akarok Én dupla falasat csak érdekel, hogy melyik a jobb. És bocs, de nem a fazekadat akartam leírni, csak most van egy ilyen fazék, amit nemigazán találtam még és ahhoz képest elfogadható áron, mert nem sokkal olcsóbb a piaci vékony lemezes fazék, mármint Nálunk. Söröshordóhoz + bojlerhez nem tudok hozzájutni csak max venni itt a neten, de az meg már rohadt drága lenne. Ennél a fazéknál jóval több és még hegeszteni sem tudok rozsdamenteset, azt még csináltatni kellene, az is pénz. Nem tudom mennyi egy söröshordó, de tuti 15körül + még egy rossz bojler is szerintem egy 10-es és az még csak 30L. Ott van. Ez meg 14 és még egy réz fedő vagy még mielőtt megtaláltam volna a réztányért még néztem a rozsdamentes bográcsot is hozzá, szerintem az is jó méretben rá, mert ez a fazék mármint amit a melóhelyen megnéztem 34-35cm átmérővel rendelkezik és az otthoni RM bográcsom is annyi, de nem tudtam volna összerakni, mert nem tudok RM-et heggeszteni Forrasztani meg tudok. Köszi t a választ, de akkor nincs baj vele, hogy nagykonyhai? Az alutalp miatt nem melegszik fel nehezebben? Azt tudom, hogy jobb a hőelosztás, de mint pálinkafőzőüst....

Előzmény: vasbicikli (88815)