shemalelove Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4820

Szevasztok!

 

Mindidáig csak csendes megfigyelő voltam, de a téma teljesen a rabjává tett. Ma már ott tartok, h néhány transz élmény után, csak a faszos lányok érdekelnek! :D

A "best of" kalandom, a rövid időt hazánkban töltött Sabrinának köszönhető. http://shemale-sex.freeblog.hu/archives/2012/12/28/Sabrina/

Nálam találkoztzunk. A lány brazil, így angolul beszéltünk, ami számomra nem jelent gondot. Eszméletlen laza, nyitott és jófej volt, a közös szimpátia az elejétől megvolt. A teste 10/10, gyönyörű kreol bőr, nagy és szép mellek, kerek (úgyszintén implantált) fenék és egy gigantikus, extra potens fasz. Amikor a bugyijábol előkerült a farka, majd elájultam a látványtol.

A külsőn túl pedig egy igazi kis perver moslék volt, pont amit szeretek. Úgy szétbaszta a torkomat, h még 2 napra rá is olyan érzésem volt, mintha kavicsokat nyelnék. :D

A legszebb az egészben pedig az ár/érték arány volt. Kb 2 és fél órára fizettem 50 ezret. Számomra előszőr teljesen érthetetlen volt, miért jön Budapestre egy ilyen felső kategóriás lány ennyiért, amikor Svájcban 3-4x ennyit keres? A helyzet az, h kint telített a piac és ezért csupán napi 1-2 vendége volt, szemben az itthoni 6-al.

A gondolat azóta is foglalkoztat: Ha neki megérte itt eltölteni pár hetet, vajon más hasonlóan minőségi lánynak, miért ne érné meg ugyanúgy?

Én kb behányok az itthoni kínálattól! Megnézem a rosszlányokat + a travik.hu-t és az élettől is elmegy a kedvem. Nem ártana egy kis vérfrissítés!