Llaca Creative Commons License 2013.08.26 0 0 106620

Nem akarom a mostanában csendes frontot ismét megnyitni (de mégis...:) függetlenül a szándéktól nem lehet nem lesajnálásnak érezni az ilyen jókivánságot....

Az ilyet megelőzendő nyugtatnálak meg: bár általában a pesszimista verzió tippelésére vagyok hajlamosabb, ebben a kérdésben azért látok bizakodásra alapot adó momentumokat: egy tíz éves program - melynek a végcélja a újra elnyert bajnoki cím - eltelt első négy éve sztem az előzetes várakozásokat is felülmúlja: a bajnoki ötödikről a biztos második helyre való előrelépés (illetve visszajutás), két KEK-győzelem (lehet, h itt meg a világ másik "egyik legjobb edzője" irányítja a csapatot? :), BL nyolc közé jutás. Szóval én úgy vélem, biztos lehetsz benne, hogy itt senki nem akarja feladni. Sőt, most jön az érdekesebb és izgalmasabb része... :) És az irántunk érzett aggódás mellett már érdemes lenne elkezdeni esetleg azon is gondolkoznotok, hogy a korábbi utcahossznyi előny láthatóan folyamatos csökkenését hogyan fogjátok leállítani. Ott van már a "világ egyik legjobb edzője", a legjobb játékos állománya... de mi lesz, ha már ez is kevés lesz? :)

Üdv! :)

Előzmény: FaberK (106616)