takacsheni Creative Commons License 2013.08.25 0 0 57520
Szio.irigylesremelto a kitartasod a sporttal,bar nekem is lenne ekkora kitartasom.haaaaat en 98rol kezdtem,most 87vagyok.6kg meg a met elott ment le,fogyokuraval.aztan jott a gyogyi,igy megy le szepen lassan.dietat tartom ahogy tudom,cukrosat nem fogyasztok,feherliszteset se,felváltotta a teljes kiorlesu liszt.etvagyam sem regi szerencsere,picivel kezdek jollakni.ami sokat segit h a levesek levèt iszom ha nagyon ehes vagyok.holnapra toltott kaposztat foztem,barnarizzsel,rantas nelkul.hagy szokja a csalad:Dkonditermen en is gondolkodok de lusta is vagyok,meg idom se sok van,meg tarsam sincs hozza.5.en lesz az atjarhatosagi vizsgalat,az sok mindenre valasz fog adni.visszaterve a sulyra,20kg tol meg megkellene szabaduljak,de már ez is jo,3honap alatt.most ugyan stagnal a suly de remelem faragodik lefele.most nem is szamlalom a kaloriat,mert tudom mit szabad,ès nem is kivanom a tobbet.napok ota a cukrom is jo,sot neha keves is,2.3 volt tegnap is.a menzim is beallt 28napra,ez szerinted a gyogyi hatasa vagy kezd esetleg helyreallni a hormonhaztartasom?jo lenne ha megusznam az inszemet,azèrt is varom h tullegyunk a vizsgalatokon.annak orulok h veled ezeket meg lehet beszelni,te egy pozitiv pelda vagy nekem:)