Pingvin66666 Creative Commons License 2013.08.25 0 0 9361

Megéri bizony, szerintem az egyik legjobb gép, amivel valaha találkoztam, lehet nyüstölni rendesen.

 

Ami tetszik benne, hogy az optika körül van a gyűrű, amire lehet még pakolni lencséket, és nem terheled meg vele magát az optikát. Az újabbakon van 999x zoom, meg minden ami szem szájnak ingere, de ha van régebbről egy plusz lencse vagy valami szűrő, azt én nem szívesen raknám rá, mert itt magára az optikára kell rápakolni, és ha van egy kis teléd, meg egyéb lencséd, amivel kombinálni akarsz, az nem biztos hogy jót tesz neki.

 

Nekem ezért nem jött be az új Fuji gépek nagy része. Gondolkoztam már Canon, vagy Nikon gépeken is, de egyelőre arra nincs pénzem és előreláthatólag a következő 1-2 évben sem lesz.

 

Az enyémet használtam vettem, 10000 forintért, elemtartó fedél pöcök törött volt rajta, de semmi más baja. Melóból szerváltam egy erős, vastagabb fekete gumigyűrűt, ami nem is látszik a gépen, kétszer körbetekerem rajta, nem esik ki belőle egy elem sem, és még jobban is tapad a kézben maga a gép tőle.

 

 

fotóim: http://pingvin66666.deviantart.com/gallery/34991581

Előzmény: Jancsi0327 (9358)