Törölt nick Creative Commons License 2013.08.24 0 0 10264

Hát, szerintem a kecsketrágya meg a locsolás teszi... Meg állítólag a Trifendernek is van növekedésserkentő mellékhatása. Ami azt illeti, a paradicsom gyökere jó mélyre lemegy, ezért a vízhiány kevésbé veti vissza, mint sok egyebet. Szeretem is a parit. :) De ha pl. olyan földbe ültetem, ami tavaly kapott trágyát bőven, aztán nem vetettem bele semmit, de nem trágyáztam újra, ott már hiánytüneteket mutat - a homokba folyamatosan kell adagolni, mert kimosódik...

Nem hiszem, hogy ne érne be az ökörszív, olyan még sosem volt, hogy az lerohadt volna, de tényleg. :) Mindenesetre fogok majd magot ebből az első termésekből is, de nemsokára a kiszemeltek is bepirosodnak, az is a legalsó szint. Hjah, jó lenne mindig palántázni ezt is, mert eleve viszonylag későn érik, nem éppen korai pari.

(Ami miatt nem fotózok igazán sokat, hogy kb. 20 rossz képre jut egy jó, mert rossz, tönkrement a kis kompakt gép autofókusza és mindig homályos.)

Lora1213:
"Hű de katonás rendben állnak ezek a parik !" - Nagyanyám azt szokta mondani, hogy az ő apja azt szokta mondani (:D), hogy görbe sorban több terem. Ez édesanyám frázisa is... Asszem nálam megszakad a hagyomány. :D

Előzmény: CBNora (10257)