gergerg Creative Commons License 2013.08.24 0 0 10229

Nézd, azt hittem ha nem neked címzem a hozzászólásokat, észreveszed hogy nem veled akarok beszélgetni, mert a stílusodhoz semmi kedvem, és már érződik hogy letelt az 1 hét, és a kedvesebbik Vajákos kezdi elveszíteni a hatalmát. De nem vetted észre, ezért most szólok, nem neked, és nem róllad írok. Már csak azért sem mert nem tudom eldönteni hogy most bekapcsoltál vagy ki. Szóval megkérlek hogy a hozzászólásaimmal ne érezd találva magad, mert nem neked szánom őket. Ha mégis úgy érzed, és esetleg bántónak érzed, elnézésed kérem, nem ez a szándékom. A méhekkel kapcsolatban ha már ennyire bele szeretnél folyni csak annyit mondok neked, sokszor hangoztattad hogy itt a fórumon nem fogadják el a te véleményed mert az más. Kérdezem én miért fogadja el bárki a véleményed, ha te sem fogadod el másokét? 25%, az minden 4. szem. Ez kevés? Nekem nem. Nekem nem mindegy hogy 300 tő paradicsomot locsolok este, vagy 400-at ugyanannyi termésért, épp ezért nem söpröm le az asztalról az olyan ötleteket, amik ezzel az igérettel kecsegtetnek. Akinek 4 töve van, annak a táblázat alapján kb 0,002 méhet kellene tartania, neki nyilván fölösleges. Részemről nincs harag, de ha harapós kedvedben vagy, inkább mellőzzük a beszélgetést.

Előzmény: Törölt nick (10225)