Fezo82 Creative Commons License 2013.08.23 0 0 20978

Köszi mindenkinek a válaszokat, tippeket! :)

 

Amúgy nekem leginkább az tetszett, hogy azt kaptam, amit előzetesen elképzeltem, vagy még talán többet is..Rengeteg beszámolót olvastam, és kialakult bennem egy pozitív kép főleg a közegről, a versenyzőkről.. Régebben (vagy 10 éve utoljára) látogattam outi versenyeket, az ottani mezőny azért más volt (vagy én voltam fiatalabb és máshogy fogtam fel), ott ment a méregetés, milyen bringád van, mennyire lehetsz erős, én vagyok a király..stb, ez mindig is idegesített..

Ebben a triatlonos mezőnyben meg nem azt éreztem, hogy vagyok én és vannak az ellenfelek, hanem inkább olyan volt mint egy csapatverseny..:) Mindenki bíztatott mindenkit, pl amikor elbringáztam valaki mellett, odaszólt nekem, h hajrá..egy versenyen... Persze onnantól kezdve már én is bíztattam másokat, amikor csak úgy láttam, h jól jöhet..Ez nekem egészen új, és állatira jó érzés.. Szóval a kényszerű feladás ellenére sem tört meg a lendületem, mert persze fontos, h beérjek, meg később fontos lesz az is, hogy minél jobb idővel, de közben már maga a közeg is feltölt, nem pedig lemerít fejben..:) Remélem ez sosem fog változni..:)