Anyuci43 Creative Commons License 2013.08.22 0 0 3113

Sziasztok !

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Érdeklődni szeretnék az 500 órás tanfolyamról!  A már több éve működő nevelőszülőnek is el kell ezt végezni? Mi van ha nem vagyok hajlandó azon okból hogy nem tudom a 15 hónapos lánykámat hova tenni rajta kívül még van 3 akikkel tanulni kell stb. stb. stb. Sem helyileg  a közlekedés és egyebek okán sem menne egyszóval az én részemről teljesen kivitelezhetetlen és még ami a lényeg törvényes e ez, hogy erre kötelezhetnek e én már elvégeztem a hagyományost és nevelhetem a gyerekeimet már 10 éve akkor milyen jogon köteleznek egy újabbra. Köszönnék választ, mert elég rémisztő dolgokat hallok innen-onnan, de semmi pontosat. Pl. hogy heti 4 nap 8 órában 4 hónap alatt kell elvégezni, kérdem én 4 gyerek mellett a semmi közepén lakva szülői háttér nélkül (meghaltak) semmi segítséggel férjem dolgozik, hogy oldjam ezt meg????????????????? Csak az utazás venne el 2és fél órát, de csak akkor, ha valaki vinne kocsival, mert jogsim nincs, busszal meg sem tudom oldani, mert, nincs olyan. A gyerekeket reggel 5 kor kellene, ébresztenem este később érnék haza, mint ők . Nagyon elvagyok, keseredve nem tudom, mit tegyek . Ja és mi van, ha nem sikerül nem tudom elvégezni mi, lesz akkor a gyerekekkel ?????? L L