Szeleszte Creative Commons License 2013.08.19 0 0 57507

Szia Heni:

 

2012 júliusában kezdtem újra szedni a metet másfél év kihagyás után. Szeptemberbe szóltam az endodokinak, hogy babát szeretnénk, ezért célirányosan mindig próbálta lekérni a peteéréshez tartozó hormonokat, hogy egyátalán van-e. A vizsgálatokat nem akarták kiírni, az endodokinál 2013 áprilisban a párom vizsgálatát én sírtam ki és ő javasolta, hogy célszerű lenne 8-9 hónap folyamatos vérvétel után egy petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Az sztk-s nődokik véleménye várjunk míg letelik az egy év, igazából ott egy cikluskövetést sem tudtam kikérni, nemhogy még egyebet. NIncs sok túl jó tapasztalatom az orvosokkal, ha te nem mész a dolgok után, és nem sírsz rírsz akkor nem nagyon mocorognak az ügyedbe.

 

Azért ne add fel, kell a kitartás. Nekünk is volt pár pofára esős negatív tesztünk, ezért már mi sem mertük se beleélni magunkat, sem pedig folyamatosan tesztelgetni. MÉg akkor sem akartam, amikor kiderült, hogy tényleg babás vagyok, mert tartottam a csalódástól. Tényleg türelem játék és idő kérdése az egész. 

 

 

Üdv

 

           Szele

Előzmény: takacsheni (57506)