anci0419 Creative Commons License 2013.08.16 0 0 44803

Szia!

 

Robinsonnal voltunk naposparton sem az oda sem a visszaúton nem volt probléma. Vetítettek filmeket volt zene, 3-4 óránként megálltunk pihenni általában olyan helyeken ahol a mosdó használatért nem kellet fizetni. Gyerekkel voltunk (9év) vele sem volt semmi, nem nyavajgott, hogy mikor érünk már oda, meg pisilni kell, tudtuk nagyon jól, csak annyit kell inni hogy ne legyél szomjas.  A sofőrök és az utaskisérő is nagyon rendesek voltak, volt kávé (nescaffe) hűtött sör lehetett venni, a sör 250,- volt. A busz kényelmes, na jó 22 óra nem leányálom, de én aki nem tudok 10 percet a fenekemen ülni kibírtam és jövőre is csak busszal megyek, pedig a vesémmel gondok vannak, de nem vészes. A lényeg amikor megáll a busz bármikor és a határoknál is le kell szállni mozogni kell, meg pisilni!!!!!! Volt olyan utitársunk aki az egyiknél nem ment a mosdóba mondván neki nem kell, nem ivott sokat, hát bizony alig várta hogy a következő megállásnál rohanjon :) 

Szerintem a legjobb az ásványvíz, hányinger ellen : kóla!! de csak kortyolva és kevés.

Nekem is sokat segítettek itt a fórumon a kedves fórumtársak, akiknek ezúton is nagyon köszönök mindent!

 

Nagyon kellemes utazást kívánok!

 

Ha kérdésed van írj bátran!

 

További szép estét!

 

Üdv!

Előzmény: _MG_ (44782)