radír22 Creative Commons License 2013.08.16 0 0 7872

Sziasztok,egy kis beszámolót,tapasztalatot írnék ha valakit érdekelne valakinek hátha jól jön:)
Mindig is akartam nyelv pc-t egy hete rá is vettem magam és megcsináltattam,félek a tűtől szóval nehéz volt:) de nem éreztem semmit,hazafelé a hideg víz megkönyebülés volt meg aznap folyamatosan este nem tudtam enni semmit még fel se dagadt de másnap reggelre..nem tudtam beszélni se meg fájt is a húsleves is nehezen ment le,vasárnapra semmi nem változott de már ennem kellett a hideg szilvaleves tejmentesen nagyon jó választás.Hétfőre keddre már semmi bajom nem volt akármit megettem de még be volt ugyan úgy dagadva,a pcs megnyugtatott hogy normális.Öblögettem Phrogosollal, listerinnel, kamillateával.Szerda,csütörtökre jöttem azonban csak rá a tökéletes gyógymódra, már nagyon kívántam az édességet és elkezdtem keresni mit tudnék enni,a kekszeket nem ajánlom senkinek omlós keksznek megettem a felét de kb egy félórát öblögethettem utána meg moshattam a fogam.Találtam itthon házi akácmézet ettem pár kanállal és éreztem hogy sokkal jobb a nyelvem(régóta antibakteriális tulajdonságairól híres a méz),mára egy héttel a szúrás után még be volt dagadva a nyelvem,nem tudtam beszélni se de leültem filmezni és közben mézet ettem és mire vége lett a filmnek azt vettem észre, hogy meg tudtam nyalni a számat kiderült hogy teljesen lement a duzzadás az ínyem se fájt:) szóval Én csak ajánlani tudom a mézet,nem kell jégkocka se algópirin semmi,csak a MÉÉÉÉÉZ. A szúrást követő 2 napban hanyagoltam a dohányzást napi 1 szál később több,mindegyik után öblögetés.Még csak annyit, hogy senki ne tervezze úgy, hogy (nekem 5000ért szúrták) van most 5000Ft-d és elmész kiszuratni, a phrogosol 1300 nekem volt itthon egy de vettem még egyet az üdítők amiket vettem hogy tudjak inni, a listerin is 1000ft körül van és ha ezeket nem tudod megvenni begyulladhat stb. Köszönöm Vivinek a pc-t:) Remélem valakinek hasznos infókat is tartalmazott:)