Antisystem Creative Commons License 2013.08.14 0 0 15618

Szivesen. Egyébként én úgy vagyok vele, hogy szeretem azokat a biológiai cuccokat, aminek pontosan tisztázott a hatásmódja, tehát mondjuk a Mycostopot, ami streptomyceseket juttat a talajba, amik ott elszaporodva streptomycin-szerű antibiotikumokat termelnek, amik elpusztítják a patogén gombákat/bacikat. Ahogy mondjuk a Madex-et is, tiszta sor, betegíti az almamolyt, ráadásul olyan csapat fejleszti, amelyik folyamatosan monitoroz és variál a használt vírostörzzsel, hogy megelőzze a rezisztenciát. Vagy a hasonló elven működő szúnyogírtókat, ha nem Magyarországról van szó, ahol akkor kezdenek permetezni, ha már rég kikeltek azok a lárvák azokban a pocsolyákban:( 

 

Na, a Trifender meg a Bora az nekem úgy tűnik, hogy inkább empirikus tapasztalatokkal rendelkező "alternatív kertmedicina". Szóval egyesek dícsérik, mások meg szidják, feltehetően azért, mert nem tisztázott még kellőképpen a talaj, a nedvesség, a pH, a hőmérséklet, a rezisztencia, és mindenféle egyéb összefüggések. Szóval olyan, mint az embernél a mindenféle táplálékkiegészítők...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (15612)