Dydand Creative Commons License 2013.08.13 0 0 44751

Akkor ügyesen váltottál! ;)

 

(amúgy én is a helyi Tescós M&M's nél tervezek váltani Ajkán)

 

Nekem viszont nem ér meg a nyaralásra szánt kb. 200 leva készpénz (6 nap, plusz én kártya-matyi vagyok - LIDL alapbevásárlás, Billa és CBA sajnos ott nincs) annyit, hogy utána kutakodjak (idő), elmenjek a váltóhoz (kocsi vagy busz) a tengerparton helyben megintcsak utána nézzek hol-mi olcsóbb (idő), hol érdemes váltani stb. , amennyit esetleg nyerhetnék vele. Inkább élvezem azt a 6 napot, amit ott lehetek, minden kötöttség nélkül! Mennyit nyernék ennyi pénzen? Max. 1000-2000 Ft-ot? Akkor nem 19000 a szállás közvetlen tengerparton ennyi ideig, hanem 21000. És akkor egy másodpercet sem törődtem azzal, hogy "váltási kényszerem" legyen, hanem csak a pihenésre koncentrálhatok, és nekem ez a (NAGYON) fontos.

 

Erre gondoltam, amikor írtam a nyereségről ;)

Plusz én -hűha! nem is merem leírni- 23 éve voltam utoljára Neszebárban, azaz nekem nagyon nem releváns az, hogy "jövőre is lesz nyár", így nem kell visszaváltani semmit. Én -ha vissza is térek valahová, az nem a következő évben történik (kivéve Londont, oda évente minimum el "kell" zarándokolnom, de az inkább kirándulás, mint nyaralás nekem  ;)

 

Jó légy, üdv: dy

Előzmény: mepetya (44748)