sunboy32 Creative Commons License 2013.08.11 0 0 15812

Felkeltette az érdeklődésemet ez a "bázis", ezért ma úgy gondoltam, hogy mivel úgyis bringázok, ezért eltekerek és megnézem személyesen. Az alábbi észrevételeim lennének:

Az objektumot szerintem aránytalanul sok kamerával védik, már a méreteihez képest. Oldalanként 5-8 kamera látszik, de ezen kívül ki tudja még mennyi lehet. A területet nagyon benőtte a növényzet, így már ezen természetes vizuális takaró is védelmet jelent. Kint a főút mellett áltam le frissítőt inni, de kb. 10 percen belül már egy farkas kutya a kapuban "örjöngött" és a biztonsági őr is azonnal oda rohant, szóval nagy az éberség az tuti. Viszont a legérdekesebb az, hogy van egy halk háttérzaja az objektumnak, ez olyan mint egy trafóállomásnak, csak annál persze halkabb. Ja és nem a HM-EI Zrt. védi mert nincs kint a táblájuk, mint mondjuk a Kis-moszkvát. Szóval nagyon érdekes egy hely az biztos, persze túl sokat nem kell rajta filózni, mert biztos valami katonai funkciót kaphatott, ezért lett újra aktív. Jobb mintha az egész az enyészeté lenn, legalább kihasználják.........  

Előzmény: 1009 (15810)