stevehuffnagel Creative Commons License 2013.08.04 0 0 52743

Heló!

Úgy néz ki, hogy meg kell válnom a citrómtól, gondoltam hátha valakit érdekel, vagy tud olyat akit érdekelhet. 

Amit tudni kell róla, 2001es, 1,6 16Ves motor, 109 LE. 145ezer km van benne, most kapott új olajat, szűrőt. Vezérlés kb 125nél, minden folyadék szinte új(fékfolyadék, szervó olaj, fagyálló, váltóolaj). Kapott a közelmúltban új fékekeket, tárcsát, betétet, fékcsövet.(bár a fékcső még a csomiban van, de amint lesz időm belerakom) (kb 120nál). Sport levegőszűrő van benne, de van egy közel új gyári szűrőm is hozzá. 50es sport kipufogó rendszer, tömött közép és hátsó dob( a hátsó már nem az van rajta mint a képen).Ha kell van hozzá gyári is, csak nincs összerakva, megvan a csöve, meg vannak hozzá zsír új dobok, össze kéne hegeszteni és alátenni. Hátsó lámpa is megvan a gyári, bár az repedt valahol, ezért lett erre kicserélve, egyébként E jeles, szóval nem kötnek bele.  Automata klíma, 4 elektromos ablak, kormány távírányító, meg a szokásos extrák, ami sztem mindben van. Plüss kárpitos, nincs kiégetve, kiszakadva sehol. 16"os Dezent N felni, 205/45ös nem olcsó gumikkal, bár ez alku tárgyát képezi, egyébként lemez felnire szerelt téligumival, dísztárcsával. 2 nap híján kereken 2 év műszakival. Futóműben is van pár új alkatrész, stab pálcákat most cseréltem, lengőkar szilenteket is. Hátsó hídban zsírzó gomb, nem terpeszt. MAC hangszórókra van kicserélve mind a 6, bár a magnót szeretném megtartani, a gyári sajnos már nincs meg. Kormány bőrös, bár saját készítésű, nem gyári, de aki látta eléggé jónak tartotta. Gyári citró emblémás szőnyeg szett, eztis utólag vettem bele, szóval ezsem olyan régi. 2 éve van nálam az autó, ezalatt 32 ezret csavartam bele, minden különösebb baj nélkül.Közel fél áron kaptam meg az alkatrészeket, szóval mindenből inkább a jobbat vettem az olcsóbbik árán. Viszont amit még tudni kell, hogy a külseje nem éppen patika állapotú, az előző tulaj nemigazán érezte a sarkait, így 3at meg is húzott. Apróbb karcolások vannak, de ezt egy polírral lehet orvosolni. Tetején pedig jégkáros, előző gazdit úgylátszik ez sem érdekelte, nekem meg nemvolt keretem megcsináltatni. Nagyjából ennyit kell tudni róla, bármi kérdés van, kérdezzetek nyugodtan, örülnék ha valami hozzáértőé lenne, mert hogy őszinte legyek eléggé sajnálok megválni tőle, csak sajnos muszály. Én úgy gondoltam hogy felni nélkül 500at szeretnék érte, azt megmondhatnátok hogy ez sok e érte, vagy sem.  

A képek nem frissek, de este ha marad idő pótolom.