spapda Creative Commons License 2013.07.22 0 0 43888

Hagyd csak, engem kimondottan szórakoztat Szlejer profizmusa, ahogy tetszőleges témáról maximum 2 lépésben (de általában egyből) levezeti, hogy mekkora szar a Land Rover, bezzeg a Toyota. Ami mulattató, elvégre még ha igaza is van (tegyük fel, hogy igen, hiszen ezek tény, számtalanszor elhangzott már), akkor is érdekes asszociációs képességei vannak, hiszen mindenről a szarangol jut eszébe, mint a viccben, amikor a pszichológus kört, négyzetet meg háromszöget rajzol a páciensnek. Mindehhez társul egy kifinomult troll eszköztár, amit kiváló aroganciával, mesteri módon használ. Szóval az ő jelenléte igazi intellektuális felüdülés, legalább nem csak a "fél millióért adjatok tippet terepjáróra, de már eldöntöttem, hogy egy lógó belű dízel Jeep Cherokee lesz" típusú unalmas köröket futjuk. A vadászgyalázó kommentjei szintén a profi kategóriába tartoznak, egyszerűen magasabb szintre emeli a trashtalk fogalmát. Szóval jól nyomja, és nyilvánvaló, hogy őt ez szórakoztatja, márpedig ha én is jól szórakozom, ő is jól szórakozik, akkor két boldog ember ül a drót két végén - igazi mosolyterápia, mi kell még?

Előzmény: Törölt nick (43886)