GyKZs Creative Commons License 2013.07.16 0 0 20

Miért nem mentél vissza Rostához, nem jellemző hogy lerázza a betegeket, mindenkin próbál segíteni, beszéltem olyan 27 éves sráccal aki 10 évig járt hozzá vissza prosztatagyulladással de a végén meggyógyult. Nekem is azt mondta járjak szorgalmasan hozzá, mentem is.

Nálam senki nem tudta megmondani mi volt a kórokozó. Voltam 1 infektológusnál, 3 bőrgyógyásznál, 5 urológusnál.

Először a Bőrklinikára mentem, sok értelme nem volt, ODA NE MENJETEK, gatyi százezer éves teszteket csinálnak, PCR nincs is náluk. Ezután több PCR vizsgálaton is voltam saját zsebből STD betegségekre (Genoid panel) de semmi értelme nem volt, mind negatív, totál felesleges volt mert nem is volt barátnőm akkor.

Unasyn pedig jó Enterococcusra, a baj az hogy nem túl jó a szöveti koncentrációja a prosztatában.

Ne aggódj sok más antibiotikum is jó az Enterococcusra, pl.: levofloxacin, doxiciklin, gentamycin, imipenem, nitrofurantoin... de az antibiogram megmutatja mire érzékeny.

Valakinél 2 antibiotikum együttes adásával tudták kiírtani, asszem Rocephin injekcióban + levofloxacin szájon át. Jobbulást!

 

Előzmény: 5fakb48 (19)