morcibacsi Creative Commons License 2013.07.11 0 0 52550

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

 

Írtad, hogy rossz a híre, de nem igazán jött át hogy miért. Azért, mert tohonya, nem tűnik ki az autók közül, stb vagy azért, mert gyenge műszaki megoldások vannak benne? Olvastam még, hogy a kilincs, és a zár szeret rakoncátlankodni, meg az első ajtók kábelkötege. Ahogy olvasgatok, úgy tűnik a 206-oshoz hasonló megoldások vannak a XSarában is, ott azért már megtapasztaltam egy pár dolgot, nagyjából tisztában vagyok a nyűgjeivel. Szóval ha kb olyasmikre számíthatok, mint ott akkor, nem igazán érhet meglepetés. Felmerült még egy kérdés. Milyen klímával szereltet érdemes nézni? A 307-esnél több helyen olvastam, hogy a digit-klímásoknál szokott gond lenni a fogaskerekekkel, meg a vezérlővel. A XSaránál is lehet erre számítani, vagy nem jellemző?

 

@6120: Köszönöm, ismertem a kombi kategóriát, de mikor bejelöltem, kb 6 vagy 7 találatot dobott a 2001 utániakra (nem akarom elhinni, hogy csak ennyi van), és abból volt olyan, ami valójában nem kombi volt. Illetve próbáltam úgyis, hogy nem választottam ki hogy kombi, és mégis dobott ki kombit (merthogy ugye a jóember nem jelölte be). Szóval sajnos marad a szemmel egyenként átnézős dolog :( 

 

Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, szeretném körbejárni a dolgot amennyire lehet, nem lenne jó befürödni az autócserével.

Előzmény: BXtwelve (52549)