Robert McKinley Creative Commons License 2013.07.10 0 0 2110

Nem tűnik rossznak az sem, én a helyedben, ha van időd, megírnám  :)

 

Alapvetően amin dolgozok, az E/1-et és a helyszínt leszámítva, nem LLL-es lesz, talán a regény eleje, indulása lesz az, ami eléggé hasonlítani fog rá. De hát ez direkt így lett tervezve, mint ahogy a himalájai táj is - ahogy előzetesben leírtam, azért választottam ezt, mert itt íródnak leginkább az egykaptafa könyvek, igazából ez a regény kis átdolgozással másutt is játszódhatna a világban. A reformálási célt, szerintem, így jobban lehetne érzékeltetni, mintha írnék egy E/3-as könyvet Jamaikában pl :)  

 

Nem akarok spoilerezni meg semmit előre, az ajánló is azért lett szegényes, de nem a hagyományos LLL-sémát fogja követni a kisregény, ami szerint a szereplők elindulnak egy kolostorba pl, majd misztikus maszlagok közepette megérkeznek, kacifántos módon megölnek pár embert, aztán összegyűlnek egy rejtett barlangba és jön a leszámolás, közben pedig misztikus dolgok történnek még nagyobb tömegben. Itt ilyen nem lesz, a regény második felére elég éles fordulatot és váltást tervezek majd; ezen kívül a szereplőket is igyekszem kidolgozni és személyiséget adni nekik... Amit eddig belepakoltam, az az, hogy ami történt, azt véresen komolyan is veszi mindenki - humort nem túl sokat fog látni a könyv, nem is nagyon illene hozzá - bár azért igyekszem egy keveset belecsempészni, nem tudom még hogy fog sikerülni -, inkább komorabb-sötétebb hangvételű lesz. Misztikum meg annyi, egy kicsit a hangulattal próbálok belevarázsolni, de nem lesznek benne szellemek, démonok, vándorló halottak, és kacifántos gyilkosságok sem... ;)