takacsek.hu Creative Commons License 2013.06.28 0 0 126318

szerintem ez veszett fejsze nyele...

 

Ha a windowsod nem 100%-an tiszta, akkor maximum azt tudod csináni, hogy újra telepíted ugyanazza a seriállal és ezentúl nem frissítgeted a windows-t (és persze semmilyen más microsoft progit se). Így még hosszan fog működni...

 

Találkoztam már ilyen esettel - volt rá példa, hogy egy rendszervisszaállítás, sysprep-bel kombinálva ideiglenesen megoldotta, de aztán újra előjött. A végén mindig csak a teljes újra rakás oldotta meg. Persze ez nem jelenti azt, hogy nincs más megoldás. De időben ez a legegyszerűbb. Újratelepít és kikapcsolja az automatikus frissítést. A múgy valahol olvastam, hogy a microsoft mostanában ráhajtott a kalózverzóik felderítésére... már a windows 7 loadere-kel rakott gépek némelyikénél is voltak problémák...

 

Amúgy az ilyen figyelmeztető üzenetek egyre durvábbak lesznak - a végén pl. letiltja az összes hálózati eszközödet is, sőt egy idő után a belépést sem engedélyezi (mondjuk erre vannak kiskapuk, de azokat is zárogatják...). Szóval túl sokat ne várj vele, mert a végén még a mentéseket sem fogod tudni elkészíteni!

Előzmény: Diótörő (126313)