Androidus Creative Commons License 2013.06.19 0 0 899

Sajnálom, ha így volt érthető, nem volt szándékomban fennhéjázónak tűnni. A bezzeg én tudom pedig pláne nem volt szándékom, csak nem tudok mit kezdeni az olyanokkal, mint pl. Nóra, aki 980 hozzászólásnyi beszélgetés után ki bírja jelenteni, hogy azért nem jó, mert az apanázs költségein felül még ott van a nagy ellátó rendszerek költsége. Próbálok nyomatékot adni annak az axiómának, hogy aki nem olvasta el a kérdést, nem fog tudni választ adni rá. Sajnálom, ha ez azt az érzetet kelti, hogy fennhéjázón viszonyulnék itt bárkihoz, mert nem ez a szándékom. A mások viszonyulását viszont látom, és azt gondolom, hogy nem viszi előbbre a dolgot az "én vagyok a közgazdász, tehát akkor is nekem van igazam, ha nem tudom miről van szó" mentalitás. Nem csak közgazdasági tudás létezik, és mások ilyen alapon való lenézése nem éppen elegáns dolog. De nyilvánvalóan nem tudom jól kezelni a dolgot, mert a hiábavaló hozzászólások tömege azt bizonyítja, hogy minden megy ugyanúgy tovább. Nem ez volt a célom a topikkal.

Előzmény: berci222+2 (897)