mamu66 Creative Commons License 2013.06.18 0 0 11255

De hiába fogom tudni elolvasni,ha érteni nem fogom.Azért kérdezősködöm itt,mert így van viszonyítási alapom,mert  skoumi és rkyra  és mások segítenek, hogy ha legközelebb látom azt a szót,amit valaki már segítőkészen lefordított nekem,azt felfogom ismerni és tudni fogom mit jelent. De az ismeretlen szavakkal nem fogok tudni mit kezdeni,mert nem értem.Azért próbálok itt hamar a végére érni,mert a másik ágak talán könnyebbek és addigra nem kell zargatnom itt már senkit. De addig kellene a tapasztalat,amit sajnos egy magam nem tudok elérni.Szerintem itt már nem sok van,hamar a végére érek és nem lesz tovább ez az ág.Egy szlovák-magyar ág van amin elakadtam és egy csomó magyar amihez nincs anyakönyi bejegyzés,tehát egyelőre ez van.Szerintem már ez is haladás,hogy egyálltalán már felismerem az ősöm nevét azokban a krikszkrakszokban. :D Megy ez majd jobban is.Lementettem a fordításokat ,betüket és azokból próbálom visszafejteni,hogy mi lehet oda írva,tehát próbálok nem sokat zavarkolózni itt.De megfogadom a tanácsod lassítok,nem zavarok itt senkit,csak a legvégső esetben fordulok az itt lévőkhöz segítségért.Itt már úgyis lassabban fog menni,örülök,ha majd találok valamit.Legyen szép napod és jó kutakodást! :D

Előzmény: canonfan_448 (11254)