japipapi Creative Commons License 2013.06.09 0 0 27485

Szia, Dzsin84!

Természetesen nem szeretnék vitatkozni, de azt Te is tudod, hogy a szavatosság idópontok egy kicsit mindenre túl óvatosak, de saját felelőségre használható. Gondolom láttál már lejárt szavatosságú, csökkentett árú élelmiszert is a boltok polcain. Azok sem ajánlottak, de fogyaszthatóak. Az ember gyógyszerekre is rá van írva a szavatosság, de othon ki a fene vizsgálja? Ha beveszek egy 10 éves Demalgont, mert fáj a fogam, gondolkodás nélkül bekapom és csökken fájdalmam.Ez nem szerencs kérdése. Megértem, Te "hivatalból" nem adhadsz, de ez nem munkakőröm, tapasztalatból beszéltem. Amikor katona voltam, a cigányok ellopták a dögkútból a tegtemeket, elásták és egy pár nap után megsütötték, megették! Azt mondták, a föld kiszívja a rosszat és finom, porhanyós a hús! Fene a gusztusukat, de nem lett semmi bajuk. A setéspestis idejekor a kútnál fegyveres katona vigyázott! Szóval nem szerencsém van. mert az folyamatosan nem lehetséges, soha sem fogy el a 20 adag, legalább egy hónapig a hűtőben dekkol. Soha sincs myxós betegem.

 

Előzmény: Dzsin84 (27484)