HEV Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40523

Nyilván nagyon fogja 'ösztönözni' az ilyen jellegű videó a helyi egyesületeket a kétkezi munkára, hiszen valakinek csak ki kell majd menni az erdőbe dolgozni is. Természetesen meg lehet most vásárolni az embereket a munkára de ez a pályázat is lefut egyszer és a fizetett emberek később ingyen is fognak dolgozni? Kétlem! Biztos lehet jobbat csinálni de azért egyet nem kéne elfelejteni az OKT 60 éve létezik és sok embernek adatott meg az a sikerélmény, hogy végigjárhatta, azaz látott valamit Magyarországból.

Én az RP-DDK közelében  élek és örömmel dolgoztam hónapokat  -ingyen - azért, hogy az MTSZ  honlapján felépítsem az RP-DDK oldalt mint túramozgalmat. Feltöltöttem Somogy megye összes turistaútját is az útnyilvántartásba, nyilván az is sok munka volt és sokan dolgoztak alám is. Most, látva, hogy mindez felesleges volt nyilván a lelkesedésem alábbhagyott és hagyok másokat is kibontakozni. Szóval csak hajrá !

 

Mindenesetre a kérdéses megyéből a videóval kapcsolatban én ezt hallottam:

 

Szánalmas videó, és ők a mostani nagyok???  Pedig van ott jelzés, csak benőtte a lomb.

 

 

Előzmény: Hegylako2 (40519)