Hegylako2 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40520

"Azt nem tudom elfogadni, hogy a TUHU az MTSZ versenytársa"

 

képletesen mondtam a versenytársat ma is így gondolom. mivel az mtsz az elmúlt években nem igazán tett semmit ezen a vonalon, és sok más vonalon sem, civilek, önkéntesek nagyon sok és értékes melót megcsináltak. mi felvállaltunk valamit, sokan azt gondolják hogy a munkájuk kárba veszett. nem így van. nagyon nagyon sok értékes meló van (pl ttt) és még sok más dolog. mi bepótoljuk az elmult évek elmaradását.

 

"Az egyik oldalon a hatalom (miniszterelnöki megbízott) és a pénz. Két milliárdról hallani.

Mi is van a másik oldalon?"

 

az egyik oldalon az mtsz van. semmi köze a hatalomhoz, már nem is vagyok megbízott.

az egyik oldalon egy éves meló van 8 db elnyert pályázattal, aminek meg kell felelnünk, és meg kell csinálnunk.

az egyik oldalon a "kék" van amire volt egy projektünk országosan , és sikerült minden régióban nyerni

van közel 400 egyesületünk, és több ezer tagunk és a "kék" túramozgalmunk ez a másik oldal.

nem zavarunk senkit, nem hátráltatunk senkit

a pontos összegek régiónkénti bontásban fenn vannak az mtsz által üzemeltetett honlapokon

nem háborogni kellene hanem esetleg megnézni

pont a videós anyag alatt van a a kék facebook oldalán:):):):)

 

 

 

"s még pocskondiázzuk is a versenytársat?"

 

pontosítsd légyszi hogy rám Mtszre? vagy mtsz dolgozóra gondoltál?

eddig sem tettem ilyet, nem is a stílusom.

 

"Az MTSZ megy a milliós készülékeivel, a fizetett felmérőkkel, felmér, megvásárolja a licenc-et, feltölti az adatbázist.

Ki gátolja?

Senki."

 

pontosan így van. erre pályáztunk, elmondtuk. meg is csináljuk. mi ebben a gond?

lesz az Mtsz-nek egy saját adatbázisa. Hiszen övé a "kék"ma szinte semmi nincs az összes civil oldal veri a hivatalos honlapot

lesz hozzá temérdek adat.

és ezt a legkorszerűbb módon fogjuk megjeleníteni

igen végig fel fogjuk mérni mind a 2500 km-et ezekkel a méregdrága eszközökkel.

és ha ezzel végeztünk fel fogunk mérni még nagyon sok más utat is.

és ezt mind elmondtuk a bizottságon

 

gi

Előzmény: Güsziológus (40508)