Törölt nick Creative Commons License 2013.06.03 0 0 25655

Sziasztok!Ha van valakinek tapasztalata a Co2-es légfegyverek -patronos üzemről CO2 palackról esetleg nitrogén üzemre való átállításával,azt kérném,hogy segítsen.Van-e jelentősége -akármelyiknek?Talán jobb a patronos megoldás?

Terveimben szerepel egy Co2 üzemű légfegyver beszerzése,csak azért nem pcp-re gondoltam,mert  bármilyen patront(co2-t)meg lehet venni,viszont erre felé a légpalack töltése nem megoldott meg bonyolult is,meg túl finom is,meg nyomásszabályzó regulátoros az nem tól olcsó. stb.

.Viszont a nagy co2 palackot ,ha megveszem az sokáig elég.

Ha meg ott tartok,akkor nem-e jobb lenne a nitrogén?Ahogy itt olvasgattam,sokan arra voksolnak.

Olvasgattam is sokat  a co2 tartályok töltési lehetőségeiről és módjairól,kiszerelés-lehűtés-pl.FÉG CLG vagy mambás töltés-QB-knál?

Ha ezeket nirtogénnel tölteném,akkor is fagyasztani vagy le-le engedéssel "visszahűtögetni" vagy mehet a tartályba minden féle előkészültek nélkül?Na,erre lennék kíváncsi.

Milyen típusú és fajtájú-gyártmányú légpuskát javasolnátok,amivel nincs túl sok gond,megbízható,akár versenyzésre is alkalmas?