mirla Creative Commons License 2013.05.19 0 0 12422
Jelentem, átestem egy újabb kezelésen, újabb kérdések merültek fel bennem... Számítok rátok!:)1. Felső jobboldali első fog kompozitcseréje, ahol a másikkal összefekszik, tehát pont középen. Legnagyobb megdöbbenésemre és bosszúságomra hozzányúlt a doki a másik, bal felső első fogamhoz is, kicsit csiszolgatott azon is, most mindkettő laposabb, és középen az íny alatt nagyobb lett a szív alakú nyílás a két fogam között. ERRŐL NEM VOLT SZÓ!!!!Kérdésem: szokás ezt így csinálni, összecsiszolni? Én csak azt kértem, hogy az egyiket tömje be!!!  Nagyon bosszant, főleg, hogy megváltozott a fogam alakja, és így most pl. kis nyálbuborékok átmennek a két fog között. 2. A felső ajak alá kaptam egy vatta-tampont, amit fél óra múlva a fél ínyemmel együtt lehúzott, ugyanis odaszívta magát. Régebbi kezeléskor, ha jól emlékszem, egyfajta szilikonos tampont kaptam, ami nem okozott ilyen fájdalmas eltávolítást. Az ínyemen apró hólyagok vannak, de csak közvetlenül a kezelt fogak fölött. Lehet, hogy a polírozástól? Kicsit hozzáért az ínyhez is? Ez normális? Most "vedlik" az ínyem, először piros és fájdalmas volt, látszott, hogy hiányzik belőle, aztán jöttek a fehér hólyagok, most pedig már jön le. 3. A fogtömés utolsó műveleteként polírozott (vagy csiszolt???), majdnem az összes fényes fogzománc eltűnt, szinte matt lett a fogam. Ez is normális? Mennyire ártalmas ez a fognak? 4. Túl kritikus vagyok, mindez ez másoknál is így megy, vagy válasszak újabb fogorvost? Családtagjaim szerint minden beavatkozás sérülésekkel jár(hat). Ezzel nem értek egyet egészen.