Lambador Creative Commons License 2013.05.04 0 0 125438

Segítséget szeretnék kérni az alábbi problémámmhoz. Tegnap fel akartam menni a skype-re de mindig azt a válszt kaptam hogy a skype nem indu el. töbszöri próbálkozás után a szokásos hibaüzenet megjelent hogy elakarom-e küldeni a microsoft-nak, elküldtem de csak egyszerű válasz érkezett hogy lehet az internett kapcsolati probléma, illetve   hogy a szervel lehet hogy nem érhető el, próbálkozzak később. Megjegyzem hogy előtte és utána is használtam az internetet.  Ezekután megpróbálkoztam egy újra indítással és ekkor ért a meglepetés, nem cstlakozott a hálózatra. töbszöri próbálkozásra sem. Ekkor elinditottam egy hibakeresést és az alábbit irta ki: A windows nem talált illesztőprogramot a hálózati adapterhez. A windows nem észlelt megfelelően telepítet hálózati adaptert. Ezekután az eszközkezelőben néztem utána, ahol meglepetésemre nem találtam a hálozati kártyát. Én sajnos nem értek

a hálózati és egyéb telepítési dolgokhoz ezért fordúlok önökhöz. A régi lassú gépemet vettem elő így tudok legaláb az internetről segítséget kérni. A számítógép másféléves, win 7 van telepítve, 4MB ram, 3x300MHz proceszor. A hálózati problémán kívűl rendesen működik.