japipapa Creative Commons License 2013.05.02 0 0 26530

Bocs a kései reagálásra, de ......

Szia!

Ritkán szoktam ebben a fórumban írni, de ez már egy kicsit arcátlan, amit írsz! Mit szeretnél? Azonos legyen az ára, mint más agyontápozott egészségtelen hús? Arra nem gondolsz, hogy a magyarországi bérek az "Szégyenteljesen alacsony!!!" - idézve Tőled! Akkor Te gerjeszted többek között az inflációt, Téged nem érdekel, hogy az a kevés melós mit zabál és mennyiért, sokan meg tömegesen éheznek! - csak nőjön a Te bukszád! Tudom, Te nagy tudású nyulász vagy és tudod, nem kell a nyúlnak takarmány, elég a fű, széna, stb. Aki pedig, mint ahogy Te is, pár hónap alatt felfújsz egy nyulat 9 kg-ra, az sírjon, hogy olcsó, remélem, nem veszi Tőled senki az által futószalagon "gyártok" húst, akár milyen őshonos magyarnak tituláld. Én is tartok nyulat,- mint ahogy őseim-, de kaszálok, nem tápozok! Az állományom családnak elég, ritkán én is adok el, és a 1 1/2- 2 kg nyulakat, 1000,-Ft/db, élve, nem is lenne tisztességesen drágábban, mert tudjuk, a 30 40% bél, bőr, szőr emberi fogyasztásra alkalmatlan. Igaz, ezek nem extra nyulak, de egészségesek, jól tápláltak, - a konyhára. Bocsánat, hogy felfortyantam, válasz, vitát nem kívánok, e témára többet nem reagálok.

Tisztelettel: japipapa

Előzmény: N.Jani (26397)