Szeleszte Creative Commons License 2013.04.30 0 0 57427

Köszönöm a jó szavakat, én örültem volna, ha anyu tud jönni. Bátyámékhoz is átjárogatott és csak annyit segített, amennyire megkérték.... fürdetés, babázás, pelenkázás:) Imádta a gyerekeket:) Párom anyukája védőnő volt, azt mondta párom megszületik a baba beköltözik az anyja hozzánk két hétre, akivel ugye amúgysem vagyok valami jóba, hát mondom csodálatos lesz:S

 

Van egy barátnőm, akinek most van egy egyévese, amikorra én szülök addigra lesz az övé 2 éves valószínűleg nem megy vissza dolgozni és néha meglátogat, valamint igyekszek összebarátkozni más kismamákkal is, hogy legyenek babás barátnők, akiknek egyformán telnek a napjaik, és akik vevők arra, hogy böfizik, etettek stb...

 

Túl nagy társadalmi életet nem éltünk, eddig sem jöttek a barátok, kivéve a babásat, valahogy az idő múlásával mindenki más életszakaszát élte és eltávolódtunk.

 

Az előre főzés ötlet tetszik:) Az biztos, hogy gyorsan átértékelem addig szokásaimat és ha jönnek a problémák, megpróbálok időtakarékosan megoldásokat keresni. Így még nem képzeltem el, milyen lesz a bababázás, nem akarom magamat álomba ringatni, sőt beleélni sem magam. Néha jövök megyek el is feledkezek róla, hogy terhes vagyok. Ha valamivel szembe találkozok itt a munkahelyen pl tegnap: ezt a 25 könyvet egybe meg kéne emelni, jön azonnal az ellenreakció: hoppá terhes vagyok, nem emelünk:) Igyekszek minden félbemaradt munkámat elvégezni, meg majd ha valaki jön helyettem szeptemberbe őt betanítani.

Előzmény: vikiviki (57426)