zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32602

Sziasztok Lányok !

 

Én is nagyon jól éreztem magam a talin , ugyan kevesen voltunk , de hamar elszaladt az idő , és még igen Kao, utána letelepedtünk kinn a padra , és még legalább egy órát beszélgettünk :-))) ...

Köszönöm én is nektek a szép napot  , megcsodáltam Aledi tündérkéit , Kaoka babácskáit , Ahama két kötőskönyvét , és Szarvasmici pár kis csodababáját , Évi révén az angyalkát is , hát életben még csodálatosabb , mint a képeken :-)) , nem sok babája volt Micinek , de képzeljétek még leánykérés is volt , Mici egyik babájáért jött a megrendelője , és hozta a lánykát , ez a  fiúka meg virággal a kezében megkérte ..., nem voltunk sajna jelen a nagy eseménynél , de Mici elmesélte :-)))...

 

Aledi !

Örülök , hogy sikerült egy kis örömet szereznem a lánykádnak is , és majd kiváncsi leszek a cikkre , gratulálok , kár h az újságot nem lehet nálunk kapni ,mert megvenném szívesen :-)...

 

Na és képzeljétek én Kaokától  egy általa frissen tervezett csodaszép tündérlánykababát kaptam , Kaoka átküldte a képet nekem , én ezt szíves engedelmével föl is teszem ..., Kao a nekem küldött többi képet is lekicsinyítettem , ha gondolod szívesen fölteszem , azt a fincsi tortát , meg a szép babákat kár lenne nem megosztani a lányokkal , ugyan csak 5 képről van szó , de az is több , mint a semmi , szerintem ...

 

És ha sikerül : itt a kép az új kis szerzeményemmel , és a vigyori fejemmel .., az ugyan furi kicsit , de nem baj ..., a baba viszont nagggyon helyes :-)))