Dontotika Creative Commons License 2013.04.19 0 0 51296

Hello 

 

  Nem régen eladtam az autómat. Asszonynak van egy kis citroen xsara2  autója . (elötte xsara1 volt neki). 

Mostanság ,hogy magamnak másik autót szeretnék venni ,nagyon sok paripát megnéztem. De vagy drrága a fentartása vagy sokat eszik vagy leharcolt stb....

   Ezt a kis xsarát használva ,lehet ,hogy veszek magamnak én is egy ilyet.

Eddig nem sokat költöttünk rá.  Sajnos pont tegnap beleszaladtam egy 75.000ft-os számlába :(   

Első tárcsák + betétek (ez ugye kopó)   de a szerelő srác szólt ,hogy mikor vette le a kereket a jobb elsőnél 2 csavar bele van szakítva... Nos ott cserélt nekem mindent + csapágy ,meg tököm se tudja.  (így lett 75.000 kompletten a számla. Sajnos)  

 

  Ezen felül a hátsó híd amit tudok,hogy szét szokott menni (arra már kértem árajánlatot 65.000 , de megnézettem azt ondták,nincsen szét menve használjam még,csak a gumik nyöszörögnek) 

 

  Ezen felül nekünk sok bajunk nem volt a xsarval pedig az esővel együtt már közel 8 éve van xsara a családban .  Hálás kis autó és kényelmes is.

a feleségem 1.4 -e nekem nagyon karcsú ( 3.0. v6 volt nekem )  de egy 1.6-al szerintem kibékülök fogyasztás és teljesítmény arányában. /valamit valamiért elven /