Törölt nick Creative Commons License 2013.04.15 0 0 10362

Múltkor kaptam a Mipánál is hasonló engedményes ajánlatot lakkra. Aztán belegondoltam, hogy minek is kísérletezzek, ha ez egyszer már bevált. Persze lehet, hogy tévedek és biztos van sokkal drágább márkás horror árú lakk -vagy más olcsóbb- de ezzel idáig nem volt különösebb gondom, így nincs kellő motivációm a váltáshoz.

Én valahogy úgy vagyok ezzel a márka dologgal, hogy szerintem a márkás termék megvásárlásakor az ember elsősorban a biztonságot fizeti meg. Annak nő az esélye erősen, hogy az a termék tényleg jó. Ez viszont nem zárja ki, hogy egy olcsóbb termék ugyanolyan jó, vagy akár jobb legyen - az esélye viszont jóval kisebb. A gond az szerintem, hogy elég körülményes dolog kísérletezni, mert min próbálja ki az ember? Fizetős munkán? És ha mégsem jó? Saját autón? - akkor meg magával szúrhat ki. Szóval én abszolut meg tudom érteni azokat a fényezőket is, akik ragaszkodnak egy márkához - ha megtehetik, akkor jól teszik. Magam is tapasztaltam már, hogy elég drága tud lenni a tanulópénz - ezért jegyzem magamnak is a nekem már bevált termékeket és ha már bevált, akkor nem szeretnék váltani - amíg nem kényszerülök rá.

Előzmény: Jet 4000 (10354)