trustlens Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1424

Sziasztok.

Par gondolat a masszazsrol amiben reszem volt par hettel ezelott.

Egy nagyon csinos holgyhoz sikerult eljutnom.Masszazs tapasztalatom mar volt azelott is de erotikus meg soha,bar volt kivanalom egyszer-egyszer.Sajat lakasan fogadott a holgy,ami nagyon hangulatos volt,felhomaly es gyertyafeny,tiszta.Mosolygosan vart mar az ajtoban,lenge kendo volt kore tekerve csak sejtette mi van alatta.Mar ott felfokozodott volt a hangulatom.Zuhany,majd frissitovel kinalt.Aztan elkezdte amit el kellett.Kaptam egy nagyon perfect masszazst amiben kivetni valot ha akartam volna se talalok,nagyon ugyesen jart a keze,tudta mit hol hogyan,milye fajhat egy embernek,vagy mi eshet jol.Es mindig oda-oda ert a keze azokra a pontokra amitol vegem volt.90perces programot adott kezzel es testevel is masszirozott hozzam ert,huzott majd vissza vett,aztan ujra es igy tovabb.Mikor elorol masszirozott total kesz voltam,mert azt a semmi kendot is levette ami elem tarult fantasztikus.Nem birtam ki ne erjek hozza,feltem nem engedi de szerencsere hagyta,sot mosolygott ram,azt sugta a szeme csinaljam.Popsijat simogattam meg a melleit,fantasztikus volt.Amikor a peniszemet kezdte masszirozni mar szinte szet robbantam lent,de mindig vissza huzott,nagyon sokaig masszirozta a peniszem es az valoban masszazs volt nem f....veres.Kozbe nem birtam hogy ne nezzem,es elvezete!Elvezte amit csinalt, csukott szemmel masszirozta a farkam szerintem teljesen atszellemult,szinte erzesbol,mikor ram nezett az a kejes mosolya,kikeszitett.Nehezen tudom megfogalmazni,de valami gyonyor.Mikor elsultem,letorolgetett es vagy 10percig legalabb simogatta a testem.A 90perces masszazs jo 2 orasra nyult,nem az volt hogy leste az orat mikor jar le az ido.Kellemes emlek.