tamásiviola Creative Commons License 2013.04.14 0 0 8554

Vereség idegenbenFeltöltve: 2013-04-14 18:53:19

Kisdorogon léptek pályára ma a Tamási 2009 FC játékosai

A mérkőzést Márkus Krisztián, játékos edző értékelte: „Az előre megbeszélt taktikánkban az szerepelt, hogy rögtön az első 15-20 percben rúgjunk egy gólt az ellenfélnek, majd utána álljunk vissza, és kontrákkal játsszunk tovább. Gyönyörűen játszott a csapat, és Tóth Zoltán révén meg is szereztük a vezetést. Ezt követően az ellenfél kapott egy 11-est, amit jogtalannak éreztem, egy teljesen vétlen kezezésről volt szó a tizenhatoson belül. Szerencsére a kapusunk ezt hárítani tudta, ám mégis kaptunk egy gólt még a szünet előtt. A második félidőben sajnos nem tudtunk kidolgozni olyan helyzeteket, amelyekből gólszerzési lehetőségünk lett volna. Az ellenfél ismét kapott egy 11-est, ezúttal viszont egy teljesen jogos lerántásért, amelyet értékesítettek, így alakult ki a végleges eredmény. Bár nem tettünk meg maximálisan mindent a győzelemért, fontos elmondanom, hogy ismét egy borzasztóan rossz minőségű pályán kellett teljesítenünk, amely egyértelműen kihatott ránk és a játékunkra. Három főt emelnék ki: Balogh Bálint, Kovács Róbert és Pruck Máté nyújtottak ma átlagon felüli teljesítményt.”