Taktus Creative Commons License 2013.04.12 -1 0 552
Szia!Az estek többségében nem kellene levetkőzni meztelenre és azért próbálnak is erre figyelni.,de mint hallottam most iskolásoknál fordul elő néhol ez a meztelen vizsgálat,sok helyen fiúknál fityma vizsgálatot és van hogy lányoknál is bele akarnak nézni a bugyiba,a szeméremjakakat akarják kívülről megnézni egyik vizsgálatot sem kötelező a diáknak elvégeztetnie,csak erről nem szól a pálma,és sok helyen diszkréció sincs.Az bíztos orvos ide vagy oda kamaszként nem engedtem volna hogy az iskolában praktizáló orvos ilyen módon vizsgáljon meg.Szerintem ezt a szülőknek kell elintézni,hogy mikor és kihez viszik a gyereket.Sajnos sokszor simán diszkréten meg lehetne még a kellemetlen vizsgálatot is oldani ha egy kicsit odafigyelnének,már egy óvodás gyerekben is van sokszor szégyenérzet,akkor nagyobb gyereknél,felnőttnél hogy ne lenne.Nekem kellemetlen tapasztalatom az volt amikor kijártam 8. osztályba hogy röngennel nézzék meg a gerincem,nagyon rossz testtartásom volt,és felújítás folyt a kórházban,kívülről pucolták be,én voltam az egyetlen aki szólni mert az orvosnak legyen kedves elhúzni a függönyt mert a bepucolást végző munkások éppen belátnak,ezt megette szónélkül.De ha nem merek szólni ennyi idősen akkor szívás van,meg ajtó becsukásra szoktam kérni még őket.Meztelen vizsgálatokkal manapság már  nem találkoztam,csak a diákok panaszaiban,amikkel az internetet bombázák,ha igazak,akkor sajnos jogosak is,de akkor a szülőknek és a tanároknak együttesen kellene lépést tenniük.
Előzmény: sggo (551)