rézműves1 Creative Commons License 2013.04.12 0 0 84446

...pályinkás jó reggelt...

 

...kedves Feribá51...ahhoz már hozzászoktunk, hogy a Te sajátos szemléleted, még akár egy nagy rakás fekáliában is, rögtön meg tudja láttatni a hasznosságot (talán még a szépséget is), de itt nem erről van szó...persze a vizualitáson kívül (mert tényleg nagyon szép), ez a "csirkeitató" is csinál valamit, ha a sisakra teszik, mert a fizika azért itt is működik de nem azt amit kéne, hogy csináljon...én vagy másfél éve, amikor először láttam meg ezt a neten, Pisztórius tányérnak hírdetve, először a 90.000.-ft körüli ára döbbentett meg...mert ennyiért, még ha jól működik is, nagyon durva

ez az ár...de engem inkább az dühített, hogy miért kell hülyének nézni és becsapni az embereket, pláne ennyi pénzért...

...tudod, hogy sok helyen jártam már és sok főzdét láttam, de egy olyan Pisztóriusz tányért sem láttam, ahol a hűtővíz

pár centi magasan ne takarta volna a felső tányért, hiszen ez az egésznek a lényege...ott a Profi kép, az eredeti sémáról a Snapszi oldalán, az ábrák közt...ennek köze sincs hozzá...

 

 Kupeci jóvoltából itt az eredeti:

 

Illenre gondoltál?:)  

 

...és elhiheted, hogy a másságot én efogadom, csak az emberek átverését útálom...

Előzmény: Feriba51 (84443)