gurabli Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1180

Szia! Köszi a választ!

Tegnap voltam az orvosnál, szerencsére minden a legnagyobb rendben eddig (kopp-kopp), szépen gyógyulnak a sebek. Ki is szedte a varratok egy részét, a graft helyén még nem, azt majd a jövő héten.

Kezdenek kialakulni a vérömlenyek a vádliban és a combnál, de ez normális, masszíroznom kell felvelé őket, majd elmúlnak.

Holnaptól megy a térdgép, most csak 0-45 fokban, 3x20 percre.

Szobabicajom sajna nincs, helyette elliptikus tréner van, lehet, azt még nem lesz szabad használnom, majd megkérdezem. 

Jövő héttől jön majd otthoni gyógytornász is hozzám.

A patella helye BtB esetén sajnos kb. 50%-ban esélyes, hogy érzékeny, fájdalmas marad térdeléskor, de nem hiszem, hogy annyira hiányozna a térdelés, de bízom benne, hogy nem lesz túl érzékeny:)

Szerencsére nem kellett lecsapolni sem, mert csak viszonylag kevés folyadék volt benne, így ezt megúsztam, nem kellett megbolygatni.

 

Mikor tudja majd először megnézni, megvizsgálni a lábam, hogy mennyire lett sikeres a pótlás? Lachmann- és fióktesztet kb mennyi idő után csinálnak? A legutolsó állapotnál mindkettőre ++ kaptam, persze még szalag nélkül. Remélem most nem lesz majd egy + sem:)

Előzmény: L0riana (1179)