citcat 18-16v Creative Commons License 2013.03.29 0 0 66024

Tavaly csináltam 5 társasházat,és átlagosan enyyibe jött ki mivel a kéményt is én béleltem és az eph nyilatkozazon kívül mindent megcsináltam külsős nélkül,a kémény hosszában nem nagy eltérés lehet mert 1 méter cső ára 3600ft és nem a kémény hossza a legnagyobb költség hanem a többi része(indító idom,könyökök,tisztítók)ami mindegyiknél egyaránt meglévő tétel.A mika sem olcsóbb és egy kényszer megoldás mert végig kell vezetni a konvektortól a tárolóig a melegvízhez a csövet és a tároló sem olcsó és még azt se felejtsük el,hogy a mika mellé a tárolón kívül még a radiátornak is helyet kell találni(mivel a mika nem melegíti a helyet)és ezekben a kis kecókban ez majdnem lehetetlen. A társasházokban minden megoldást ismertetünk a lakókkal és még sehol nem kértek mikát a csóróbbak inkább maradtak a konvektornál és villany bojlert tettek fel.(ehez az egész házban ki kellett cserélni a fővezetéket)így most olcsóbb volt de hosszú távon azért meg kell szokni a havi +15000ft-os vill. számla többletet.)

Előzmény: Calcitos (66017)