kéziradio Creative Commons License 2013.03.20 0 0 124877

Sziasztok.

 

Köszönöm a hozzászólásokat, és azt hiszem nem vagyok egyedül a problémával ezmiatt a ku....va Facsebuk miatt!!!

 

Az anyját persze megsüketeli , hogy kell a tanulás miatt a folyamatos Facse-kalapás a billentyűn!!

Gondolom mindíg rá lehet valakit venni , hogy irjon házit helyette, tanuljon helyette stb....

Aztán este 11 kor még mindíg nincs kész  a tanulás, vagy prezi vagy bármi , bedig a leütések számából ítélve, kb 100 oldalnak kellene lenni  nyomtatott anyagként..........

Na mindegy ez itteni dolog..

 

Annyira jutottam a routerrel, hogy simán kitiltom az IP cím alapján a Facse honlapot, a gogle megtalálja rákatt, és semmit nem csinál, ez lesz az egyik megoldás. 

 

A másik , hogy sikerült a Qos-t is lekorlátoznom olyan sebességre, hogy alig megy rajt valami.

 

Sajna ezt még csak úgy tudtam beállítani , hogy mindenre igy legyen , még probálkozom , hogy csak a Facsére tudjam csak korlátozni, mert akkor így semmi nem akar menni rendesen, de végül is lehet hogy így marad , mert a saját netbookját nem bántottam , igy azon minden mehet, csak az bosszant ,hogy a lassan a saját gépemhez nem férek , mert a 24" mitoron gondolom könnyebb osztani egy szerre több résztvevőnek is. :-)

 

Zolcsi Baba.

 

Egyébként az a hosts dolgot hol találom meg a gépen, azért ez a megoldás is érdekelne?

Nem vagyok túl nagy windows turka.

 

előre is köszi.

Előzmény: Zolcsi Baba (124873)