Törölt nick Creative Commons License 2013.03.12 0 0 15435

tényleg mesze . egyébként gondoltam is itt a környéken alig találni faelgáz kazánt pufferres rendszert .

sztem pl nálunk a faluban nincs egy sem , legalábbis nem hallottam róla . kaposváron is egyről tudtam

és ő adott tippet egy másik megnézésére az is egy környező faluban van . a város egyik legforgalmasabb

szerelvényboltjában is azt mondták nem tartanak mert hoztak egyet amit 2 év alatt tudtak eladni így csak rendelésre

hoznak . mondjuk a szatmárinál volt 3 féle is ,de sztem más boltban nincs is . no kissé elkanyarodtam a huzatmérőtől,

bár igaz ha minden sarkon lenne két faelgáz akkor huzatmérőt is lehetne kérni valakitől :)

én már döntöttem faelgáz lesz !  most már csak egy jó szerelő és egy jól működő rendszer kellene, ami

a fentiek figyelembevételével nem lesz egyszerű . az egyiktől faelgázostól kaptam egy telcsi számot beszéltem is vele

azt mondta majd hív, amire ígérte az egy hete lejárt . van egy másik ismerősöm ő azt mondta csinált már párat ő is ígérte

bejön felméri a helyzetet, sztem azért ő ideér mivel gyerekkori ismerős és a jövő hétre mondta . csak sajnos nála

sem tudom mekkora a tapasztalat mert a munkáit nem ismerem  . az viszont igaz akivel együtt dolgozik kőműves

annál volt vidéken a másik faelgáz amit megnéztem, ő dicséri ,hogy jó szerelő . no most a pali annyira percíz ,hogy sztem

nyáron a fű is tolómérővel van méretre  vágva ha ő azt mondja ,hogy igen jó, abban azért lehet igazság, mert ha nem, nem dolgoznának együtt  .

nem lesz kis munka gyakorlatilag eléggé át kell építeni a kazánházat ,de nem gond amúgy is egy régi szar tákolmány (így vettem a házat )

ráfér egy kis felujítás . bocs a hosszért ::))

Előzmény: coccy (15434)